14مهر

دقت + انرژی و زمان = نتایج خوب

دقت کردین؟ بعضی وقتها بعضی آدما تو زندگیشون برای رسیدن به بعضی اهداف به بعضی از کارا دست میزنن که بعضیا در موردشون بعضی فکرایی که نباید بکنن رو می کنن. خوب من بهش دقت کردم. بهتره شما هم دقت کنین.
.
امروز که داشتم میرفتم یونیول، از رادیو جمله ی جالبی شنیدم که میگفت: “کسانی که از تو متنفرند، زمانی توفیق خواهند یافت که تو هم از آنها متنفر باشی”. نکته جالبش اینجاس که دقیقن دو روز قبلش یه اتفاقی واسم افتاد که اگه این جملرو قبلش شنیده بودم دیگه اون اتفاق نمیفتاد : | ….
نتیجه: مطالعت رو بیشتر کن.
البته اتفاق خاصی نبود، ولی در نوع خودش جالب بود و تجربه انگیز.
.
یه فکرایی تو سرم میگذره. دارم کم کم حمله می کنم سمتشون. فقط یه خورده انرژی و زمان می بره، که دارم با هم هماهنگشون می کنم و به نتایج خوبی هم رسیدم.

بازنشر پست

درباره مهدی خطیری

عاشق خودمم. شدیدا رکم. بیخیالم. تنفر یا علاقرو راحت بیان می کنم. تعریف از خود رو ایراد نمیدونم اگه حقیقت باشه. اعتماد به نفس فت و فراوون. همیشه خندونم. عصبی نمیشم. زیاد فکر می کنم، خیلی زیاد. از هیچی ناراحت نمیشم. از هیچی + مرگ نمیترسم. بین عموم سنگین، کم حرف میزنمو خوب نگاه می کنمو خنده. بین دوستان + اینترنت فقط دیوونه بازیو تخلیه انرژی مثبت. با هرکس عین خودش رفتار می کنم. شدیدا راست گوامو منطقی، از پنهان کاری متنفرم. برا همه کارام دلیل دارم. تا حالا هم اینطور صریح خودمو معرفی نکرده بودم. + ادامه دارد.

پاسخ خود را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

© Copyright 1989-2020, All Rights Reserved